Domy 1-rodzinne, bliźniaki i zabudowa szeregowa
Domy 1-rodzinne, bliźniaki i zabudowa szeregowa

O Inwestycji

Pola Jurajskie to inwestycja położona w spokojnej i malowniczej części Krzeszowic przy ul. Żbickiej – w gminie przepełnionej terenami zielonymi. Historyczny obszar, liczne szlaki turystyczne i bliskość lasów w Tenczyńskim Parku Krajobrazowym to decydowane atuty osiedla. Takie usytuowanie zapewnia komfort życia
w mieście, z dala od uciążliwego zgiełku i hałasu, dając poczucie przytulności i bezpieczeństwa.

Do Państwa dyspozycji oddajemy przestronne domy, o podwyższonym standardzie deweloperskim, budowane w kilku etapach,
o powierzchni od 115 do 144 m2. Utwardzone drogi wewnętrzne i rozlokowanie budynków na działkach od 7 do 9 arów zapewnia swobodne odległości pomiędzy nimi, gwarantując płynną komunikację. Estetyczna elewacja, szerokie miejsca postojowe i duże przydomowe ogródki świadczą o wysokim standardzie inwestycji. Innowacyjna architektura i energooszczędna technologia w przystępnej cenie to znak firmowy dewelopera BAN Bożek.

Nowoczesna zabudowa aż 19-stu domów otoczona zielonymi oraz rekreacyjnymi terenami z pobliską strefą mieszkalną miasta, nieopodal jego centrum gwarantuje wiele udogodnień i sprawia, że jest to miejsce idealne dla rodzin z dziećmi. Po północnej stronie osiedla przewidujemy budowę kompleksu rekreacyjno-wypoczynkowego.

Inwestycję charakteryzuje również znakomita lokalizacja. Każdy mieszkaniec doceni szybki dojazd do centrum miasta oddalonego o nieco ponad 1 km, łatwy dostęp do bazy usługowej, sklepów oraz komunikacji miejskiej.

Blisko wszędzie!